Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva

  • V úterý 20. 6. proběhlo společné focení . Dětem jsem napsala částku, kterou mají zaplatit. Fotky děti přinesou po zaplacení domů v příštím týdnu.
  • Ve čtvrtek v 8:00hod jsme měli v rámci projektu se školní knihovnou společné čtení. Děvčata z 8. A nám přečetla ukázky z dětských knih, které si mohou děti v knihovně vypůjčit. Celý projekt bude zakončen v úterý 27. 6. ve vranské knihovně. Zde proběhne vyhodnocení obrázků a každé z dětí dostane malou knížečku.
  • Po čtení jsme se vypravili do areálu Lávka. Zde si děti užívaly pravé letní zábavy. Brouzdaliště bylo pro prvňáky jako na míru. Všichni řádili ve vodě jako o závod. Výborná byla klouzačka i zmrzlina. Děti byly nadšené, že mohly využívat celý areál podle své chuti. Vstupné 20Kč jsem zaplatila ze zbytku peněz z výletu na výstavu A. Borna.
  • Některé děti si vypůjčily knihy ze školní knihovny. Je nutné je urychleně vrátit.
  • Informace k poslednímu týdnu

Pondělí -  celodenní výlet do zábavného parku Fabula – viz minulá zpráva ( pro jistotu připomínám odjezd již v 7:00hod od kavárny Perla.)

Úterý a středa – děti si do školy přinesou již pouze penál. Vyhodnotíme si celoroční práci ve skupinkách. Všechny sešity, desky . . .nechají doma. Nutná je ale školní prázdná aktovka a větší igelit. taška po oba dny. Děti si odnesou výtvarné potřeby. ( Mohou je zrestaurované použít i ve 2. třídě.) Ve třídě proběhne během prázdnin hloubkový úklid. Odnesou si polštářek a věci na tělocvik.

Do čtvrtka 29. 6. musí mít děti vyklizenou skříňku v šatně. Skříňka musí být prázdná a otevřená. Klíčky, které mají děti u mě, si nechám. Možná využijete stejný zámek v září.

V šatnách bude také probíhat úklid, co zůstane, jde k likvidaci.

Čtvrtek – návštěva kina v Modřanech.

Sraz: ve třídě do 7:50 hodin, po 8. hodině odejdeme společně na nádraží. Pojedeme vlakem v 8:32 hodin.

Návrat: vlakem v 11:30 hodin na nádraží, děti odvedu do školy na oběd a do družiny.

Vstupné a jízdné: 100Kč, částku, prosím, do 29. 6.

Pátek – vyučování bude končit v 8:35. Děti si přinesou pouze desky na vysvědčení a již se nebudou přezouvat. Děti si také odnesou „ Knihu o sobě“ s některými svými drobnými slohovými pracemi.

Učebnice do 2. třídy děti dostanou v září.

V posledním srpnovém týdnu dám na nové stránky naší třídy seznam věcí, které budou děti ve druhé třídě potřebovat. Seznam děti ještě dostanou první školní den v pondělí 4. 9.

Tento den děti přijdou už samostatně do naší třídy (stejné jako letos), zahájíme nový školní rok krátkým vyučováním do 8:35hod. Další informace dětem předám v září.

Úkol na prázdniny: Děti ho přinesou 2. školní den v úterý 5. 9.

Již tradičně nám zpestří první školní dny čtení a prezentace prázdninových zážitků.

Aby děti nezapomněly, co se v 1. třídě naučily, popíší perem jednoduchou formou, každý podle svých schopností, ale pečlivě, 5 prázdninových zážitků. Každý mohou doplnit kresbou, fotkou, vstupenkou. . Při vysvědčení děti dostanou na tento d.ú. barevné desky s volnými listy.

Velmi Vám všem děkuji za celoroční spolupráci. Těším se na další školní rok s Vašimi dětmi i s Vámi.

Užijte si krásné léto, přeji pěknou a vydařenou dovolenou!

  S pozdravem V. Smetanová